Sokol Fryčovice  –  Dolní Datyně 1:4 (1:2)

V úvodním kole podzimní části sezony nám los „přihrál“ tým Fryčovic, který působil v uplynulých letech v jiné skupině I.B tř. Z tohoto důvodu proti nám nastoupil zcela neznámý soupeř. Úvod však vyšel náramně, když hned ve 2.min. po centru Miczky biliárově s pomocí obou tyčí otevřel skore Jirka Dolák – 0:1. Domácí byli viditelně zaskočeni,  v dalších minutách kupili nepřesnosti ve vlastní rozehrávce, a tak se uchýlili k nakopávání dlouhých míčů za hostující obranu. Druhý úder přišel v 16.minutě z pravé strany. Po centru Sukače a menším „zamieszaniu na polu karnym“ se míč dostal ke zcela volnému Kubienovi, který zvýšil naše vedení. Dvougólové vedení datyňské ukolébalo a dovolili domácí vrátit se do zápasu, když ve 29.minutě snížili na 1:2 zásluhou Šlachty. Fryčovičtí zvýšili aktivitu a srovnali hru, ale do šancí na vyrovnání se nedostali.

Hra z počátku druhé půle probíhala spíše mezi šestnátckami a žádný z týmů se nedostával do výraznějšího ohrožení svého soupeře. To se změnilo po čtvrthodince, když Dolák „namazal“ do brejku domácímu útočníkovi, ale Honza Vasilko ukázal, že je mužem na svém místě a svůj tým podržel. Osud utkání vzal v posledních 15-ti minutách do svých rukou Pavel Ftáček. Nejprve v 77.min. po příhře Batihy upravil na 1:3 a o minutku později ideálně přihrál Sukačovi, který se nemýlil – 1:4. V závěru mohli domácí korigovat, ale fryčovický útočník z jednoho metru přestřelil datyňskou branku (touto cestou se omlouvám I.Hanzlíkovi….)