První jarní utkání za 3 body

TJ Dolní Datyně 3:0 AFC Veřovice (1:0)
Branky: Baláž, Stebel, Tomašák
Sestava: Svatoš – Masopust (70. Rohel), Neuman, Batiha, Pištěk – Kubiena (90. Kučera), Tomašák, Kulhánek, Vlček, Stebel – Baláž (75. Švrčina)

První utkání sehráli naši fotbalisté na umělé trávě v Havířově proti Veřovicím a očekával se tuhý boj, což se potvrdilo. Hosté předvedli bojovný výkon, ale naši fotbalisté drželi míč častěji na svých kopačkách a vypracovali si více šancí. V prvním poločase překvapil rychlým vhazováním Vlček, Baláž zpracoval míč a brankáři nedal z úhlu vůbec šanci (1:0). Hosté na druhé straně trefili po přímém kopu břevno a poté také tyč po střele z dálky a také domácí Kubiena trefil centrovaným míčem tyč. Ve druhém poločase předvedli domácí krásnou akci, když Pištěk vhodil míč na Kubienu, který patičkou vybídl Baláže, ten posunul míč na Tomašáka, který chtěl pravděpodobně prorvat síť (2:0). Třetí pojistku přidal Stebel, kterému připravil šanci opět produktivní Baláž. Domácí museli o vítězství bojovat, ale potěšující byl dobrý týmový výkon i čisté konto, o které se zasloužila také nová brankářská posila Svatoš. Věříme, že se zápas líbil i fanouškům. Další utkání nás čeká v nedaleké Stonavě!